'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 13362

Namiot, czy kemping?

Wybierając się na wypoczynek w góry, nie każdy chce zatrzymywać się w drogich hotelach. Niektórzy wolą od hotelowego luksusu i śniadań do łóżka, znacznie bardziej swobodne warunki. Jedni rezerwują miejsca w pensjonatach, inni wybierają prywatne kwatery, a jeszcze inni wybierają kempingi Duszniki Zdrój lub spanie w namiocie. Domki kempingowe są doskonałym rozwiązaniem na miejsce pobytu podczas urlopu dla całych rodzin, czy też dużych grup przyjaciół. Wynajęcie kempingu, gdy ma w nim zamieszkać więcej osób jest bardzo opłacalne ze względów finansowych, ale domki wybierane są głównie dlatego, że można w nich czuć się bardzo swobodnie.

Młodzież, która ma zazwyczaj bardzo ograniczone możliwości finansowe, najczęściej decyduje się na pola namiotowe Duszniki Zdrój. Spanie pod namiotem to frajda, przygoda o której później można opowiadać, a wcześniej dobrze się bawić. Jednak namioty nie są zarezerwowane jedynie dla młodzieży. Na polach namiotowych można spotkać weteranów tej formy wypoczynku, którzy od lat, bez względu na pogodę, wybierają namiot zamiast wygodnego łóżka.

Organizując wyjazd, najważniejsze są noclegi Duszniki Zdrój. Zdarzają się osoby, które jadą bez żadnych rezerwacji. Niestety, bywają przypadki, że na miejscu nie ma nigdzie wolnych miejsc, ani w pensjonatach, ani na kwaterach prywatnych. Wtedy konieczne są zmiany planów odnośnie wypoczynku. Dobra organizacja zapewni bezstresowy, przyjemny wypoczynek. Jedyne czego nie da się zarezerwować to pogoda. Tu możemy liczyć jedynie na przychylność niebios. Całą resztę da się zaplanować.